• Jest taki dzień…

• W dniu 16 grudnia 2021r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Kilkoro uczniów z klas: III, IV, V oraz VIII wraz z Panią Magdą i Marzeną, przygotowały krótkie przedstawienie. Jasełka pokrótce pokazały nam jak wygląda tradycja obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie odśpiewaliśmy kolędy i pastorałki przy akompaniamencie Pani Dyrektor, która przygrywała nam na gitarze. Uczniowie dołożyli wielu starań, aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

• Mikołajki

• 6 grudnia naszą szkołę odwiedził niezwykły gość - Święty Mikołaj. Dzieci przygotowały dla niego piosenki, a Święty Mikołaj obdarował je prezentami. Było to bardzo radosne spotkanie. Dzieci podziękowały Mikołajowi za przybycie. Będą czekać  cierpliwie za rok!